درباره ما

شرکت بازرگانی آوا سلامت جاوید بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان و تجربه طولانی در زمینه واردات ، نماینده انحصاری شرکت اروپایی Beneo واقع در بلژیک و آلمان بوده که می‌توان این بازرگانی را بانی تولید محصولات بدون قند در ایران نامید.

گروه Beneo ( تولید کننده فرآورده‌های فراسودمند وعملگرا ) به عنوان بخش تخصصی و زیرمجموعه گروه Sudzuker ( یکی از بزرگترین تولید کنندگان شکر در جهان ) متشکل از ۳ شرکت Remy ,Palatinit ,Orafti بوده که در هر کدام محصولات عملگر و خاص با ریشه طبیعی یا ارگانیک تولید می‌شود که با ارائه مواد اولیه دارای استانداردهای بالا از تامین کنندگان مطرح جهان ضامن سلامت مصرف کنندگان است.

شعار این مجموعه پیوند تغذیه و سلامتی بوده و به این منظور کمک به ارتقاء سلامت ، بهبود طعم ، بافت و ارزش تغذیه‌ای محصولات تولیدی در جامعه سرلوحه کار این شرکت بازرگانی می‌باشد. بخش مشاوره صنعتی و حمایت فنی Beneo فعالانه به توسعه بیش از پیش موازنه سلامت محصولات غذایی می‌پردازد.

باعث افتخار است که این شرکت بازرگانی همواره موادی را در اختیار تولیدکنندگان قرار داده که در مورد ایمنی آنها با پشتوانه علمی به یقین رسیده است .